Share
.vc_custom_1529570918040{padding-top: 150px !important;padding-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1491734225751{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1529570918040{padding-top: 150px !important;padding-bottom: 0px !important;}.vc_custom_1491734225751{padding-top: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}

Житловий комплекс “Новий Форт”

Проект житлового комплексу “Містечко Підзамче” – “Новий Форт” є частиною стратегії ревіталізації колись промислового району у Львові. На місці не функціонуючого сьогодні промислового «поясу» міста передбачаються створити мультифункціональні простори, в тому числі і житлові. Це забезпечить усталеність буття району та насичить вулиці людьми, що підвищить їх привабливість та безпеку.

Сьогодні цьому району, розташованому поруч із центром міста, необхідна новітня інфраструктура і місця для комфортного проживання та відпочинку.

Ділянка проектування знаходиться на одній із колишніх виробничих площадок радянського заводу «Алмазінструмент». Існуючі промислові споруди затиснуті в середині недоформованого в попередні епохи кварталу. У ті часи через ділянку розпочали трасування вулиці, замість якої в радянський період збудували виробничі цехи. Історія з вулицею дала поштовх до ідеї створення двох нових кварталів, які сформують комфортні простори для різних вікових груп мешканців району. А сама вуличка відтвориться у пішохідно-велосипедному бульварі.

Ззовні квартали закриті від вулиць міста, а в середині двори перетікають один в одного. Комплекс також буде насичений об‘єктами сфери обслуговування, і в одній із секцій буде влаштований дитячий садочок.

Важливим елементом проекту стане підкреслення промислового минулого ділянки. Частину цехів було збудовано ще за часів панування Польщі на Західній Україні, і ці споруди багаті на якісні архітектурні елементи, що тепер будуть інтегровані в сучасні фасади житлових будинків, а частина стін стане елементами благоустрою двору.

Житлові будівлі отримають скатні дахи та притаманні для Львова комини, що зададуть нові цікаві силуети в міському просторі. Розташовані всередині кварталів будівлі запроектовано змінної поверховості та із зеленими терасами. Архітектура фасадів буде позбавлена великих площин, що в комплексі надасть просторам ділянки хороший людський масштаб.

  • Компанія: AVR Development
  • Ведучий архітектор: Володимир Йосипчук
  • Команда: Віталій Квич, Назар Шклянка, Олександр Беценко, Юлія Музичук, Ольга Соха, Алі Меметов, Вікторія Сенюк
  • Рік реалізації / проектування: 2018-2019
  • Локація: вул. Волинська, Львів, Україна

 

  • /